Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Донецька виправна колонія №124

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

/ ПРАВО / ПЕРЕЧЕНЬ ПЕНИТЕНЦИАРНЫХ УЧРЕЖДЕНИЙ УКРАИНЫ /


Донецька виправна колонія №124

Адреса установи: квартал 883 «А», м. Донецьк, 83036

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ у Постанові від 31 серпня 2000 р. N 1367 звільнив від сплати податку за землю до бюджету за 2000 рік. Розмір земельної ділянки - 2.72 гектарів.

Донецька виправна колонія №124 Управління Державного Департаменту Україниз питань виконання покарань у Донецькій області

Донецька виправна колонія управління Державного департаменту Управління з питань виконання покарань у Донецькій області №124, середнього рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які раніше відбували покарання у виді позбавлення волі. Планове наповнення – 1300 осіб, у тому числі лікувальний заклад при установі для чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які хворі на соматичні й отоларингологічні захворювання, та дільниця соціальної реабілітації.

Усі етапи розвитку установи пов’язані з конкретними іменами її колишніх керівників: Олейника А.М., Харькова Б.П., Юрчука О.В., Монастирного С.В., Бобиря М.Ф., Бережецького С.П., Лисенко В.М..

На даний час установу очолює Грищенко Анатолій Васильович.

Планове наповнення: 100 осіб, чоловіча.

Виробничий процес колонії є системою заходів, котрі спрямовані на отримання засудженими професійних навичок, забезпечення відшкодування свого утримання та погашення позовів, призначених судом.

У складі підприємства – 2 цехи, де виробляються (шлакоблок, тротуарна плитка, залізобетонні люки, з/б затяжка),організовано цех з виробництва електродів, дільниця з виробництва сітки-рабиці, дільниця з виробництва разових замовлень, дільниця з виробництва контейнерів для сміття, дільниця з виробництва «ягози», дільниця з виробництва ланцюгів для прив’язі худоби, дільниця з виробництва пам’ятників, дільниця з виробництва сувенірів, дільниця з виробництва рам для вагонеток, дільниця з виробництва гранітної бруківки, цех деревообробки, розширено асортимент сітки-затяжки, розширено асортимент швейної дільниці, цех по виробництву руберойду, цех металоконструкції.

Лікувальний заклад розрахований на 200 ліжок і має у складі: хірургічне, терапевтичне, отоларингологічне, неврологічне та інші відділення, рентген-кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, клінічну, біохімічну й бактеріоскопічну лабораторії, амбулаторно - профілактичне відділення, аптеку та ін. Фінансування лікарні здійснюється з державного бюджету, для додаткового фінансування залучаються кошти, отримані в результаті господарської та позабюджетної діяльності підприємства ДВК -124, а також спонсорські кошти.

З метою підвищення значення загальноосвітнього навчання, сприяння навчально–виховному процесу у комплексі заходів виправлення та ресоціалізації засуджених, в колонії був розроблений спільний план заходів з місцевими органами управління освіти щодо удосконалення навчального процесу. Проводяться заходи для забезпечення всіх випускників загальноосвітнього учбового закладу посвідченнями про отримання повної середньої освіти державного зразка та залучання до навчання нових засуджених установи, які не мають повної середньої освіти. Проводиться робота по схиленню засуджених установи, що мають виконавчі листи, до дострокового відшкодування позовів. Всі ці засуджені працевлаштовані на виробничих об’єктах установи та забезпечені заробітною платнею задля проведення виплат по виконавчим листам. Бібліотечний фонд установи складає 8040 примірників. Організована підписка та безперебійне постачання засуджених періодичними виданнями.

Для організації кращої якості виховного процесу були підписані спільні угоди з 6 релігійними організаціями. Просвітницька діяльність яких дозволила залучити засуджених до процесу виправлення, ресоціалізації, становленню на вірний шлях життя. До виховного процесу засуджених залучаються також представники місцевих органів влади та громадськості. Організуються та проводяться урочисті та святкові заходи, богослужіння. Представники місцевих органів влади та громадських організацій приймають активну участь у процесах виховання та ресоціалізації. Ними приймається участь у комісіях стосовно переводу засуджених з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю. А також, стосовно можливості застосування до засуджених, які формально підпадають під передбачені законодавством пільги: переведення до дільниці соціальної реабілітації, заміну не відбутої частини покарання на більш м’яке покарання, умовно – дострокове звільнення від покарання.

Личные инструменты