Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Дніпродзержинська виправна колонія (№34)

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

/ ПРАВО / ПЕРЕЧЕНЬ ПЕНИТЕНЦИАРНЫХ УЧРЕЖДЕНИЙ УКРАИНЫ /


Дніпродзержинська виправна колонія (№34)

51912 м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, вул. Димитрова, 214, тел. (056) 788-95-70

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ у Постанові від 31 серпня 2000 р. N 1367 звільнив від сплати податку за землю до бюджету за 2000 рік. Розмір земельної ділянки - 1.17 гектарів.

У 1949 р., після репатріації військовополонених, які працювали на відбудові зруйнованого металургійного комбінату ім. Дзержинського, майже на території комбінату була розміщена жіноча виправна колонія, яка в той час мала назву - табірне відділення ОІТК УВС Дніпро­петровського облвиконкому і розташовувалася у довгих, невисоких бараках - дерев'яних або каркасно-засипних, без будь-яких побутових зручностей. Оскільки в таких умовах перебувало більше двох тисяч жі­нок, керівництвом МВС СРСР було прийнято рішення про будівництво нової колонії для жінок.

Масштабна розбудова розпочалась у 1987 р. осторонь від міста, біля траси "Дніпропетровськ-Київ", а вже 10 жовтня 1992 р. нова ко­лонія почала функціонувати.

Наказом ДДУПВП від 29.11.2005 р. установу виконання покарань перейменовано на Дніпродзержинську виправну колонію мінімаль­ного рівня безпеки із загальними умовами тримання, де відбувають покарання жінки, засуджені вперше до позбавлення волі за злочини невеликої та середньої тяжкості, тяжкі та особливо тяжкі злочини.

В разные годы учреждением руководили:

І. П. Трунов, О. П. Шашков, Є. М. Воловод, 3. Ф. Квашина, Л.І. Теселкина, Котович.

До 2007 года начальник Міцик Людмила Олексіївна.

На даний час її очолює начальник Боброва Ирина Юрьевна.

Личные инструменты