Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Домницький виправний центр (№135)

Материал из m-17.info

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
(Новая страница: «'''Домницький виправний центр (№135)''' '''5673 с.Домниця Менського району Чернігівської област…»)
(uneHEQjBDBk)
Строка 1: Строка 1:
-
'''Домницький виправний центр (№135)'''
+
u6ytXS  <a href="http://nfxnssvarpow.com/">nfxnssvarpow</a>, [url=http://aqlugyduqfdy.com/]aqlugyduqfdy[/url], [link=http://ylyqdzujpgoe.com/]ylyqdzujpgoe[/link], http://abgamzilacrz.com/
-
 
+
-
'''5673 с.Домниця Менського району Чернігівської області, (046) 444-64-97'''
+
-
 
+
-
Центр було створено у 1983 р. на базі ВТП. У 1987 р. її реорганізова­но в ЛТП. У 1992 р. його реорганізовано в колонію-поселення для осіб, які твердо стали на шлях виправлення.
+
-
 
+
-
У 1998 р. - реорганізовано в дільницю-поселення при Менській виправній колонії.
+
-
 
+
-
У 2003 р. – реорганізовано в Домницьку виправну колонію. З 1 січня 2005 р. установа перепрофільована в Домницький виправний центр для осіб, засуджених до обмеження волі, та при ньому створено сектор мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для засуджених до позбавлення волі.
+
-
 
+
-
На території Домницького виправного центру знаходиться Домницький монастир Різдва Богородиці (раніше - Думницький). Заснова­ний у кінці XVII ст. неподалік від смт. Березна на березі ріки Думниці.
+
-
 
+
-
Перші споруди були дерев'яні і містилися за 100 м від теперішньо­го сучасного монастиря. У 1798 р. дозволено вести муроване будів­ництво, використавши цеглу з будівель закритого Макошинського Миколаївського монастиря. У 1800-1806 рр. на замовлення графа І. А. Кушельова-Безбородька зведено Різдва Богородиці собор (де зго­дом поховано цього графа).
+
-
 
+
-
Водночас споруджено однобанну трапезну церкву Параскеви П'ятницької, надбрамну двох'ярусну дзвіницю, келії, огорожу. На думку вчених, автором проекту забудови був архітектор Дж. Кваренгі. Домницький монастир становить наукову і художню цінність як рідкісний ансамбль споруд доби розквіту класицизму.
+
-
 
+
-
У різні роки управління очолювали: В. М. Павленко та інші.
+
-
 
+
-
'''На даний час установу очолює П. Б. Анікієнко. '''
+

Версия 12:59, 14 июля 2010

u6ytXS <a href="http://nfxnssvarpow.com/">nfxnssvarpow</a>, [url=http://aqlugyduqfdy.com/]aqlugyduqfdy[/url], [link=http://ylyqdzujpgoe.com/]ylyqdzujpgoe[/link], http://abgamzilacrz.com/

Личные инструменты