Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Житомирська установа виконання покарань (№8)

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

/ ПРАВО / ПЕРЕЧЕНЬ ПЕНИТЕНЦИАРНЫХ УЧРЕЖДЕНИЙ УКРАИНЫ /


Житомирська установа виконання покарань (№8)

10001 м. Житомир, вул. Ватутіна, 172, (041) 236-23-74

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ у Постанові від 31 серпня 2000 р. N 1367 звільнив від сплати податку за землю до бюджету за 2000 рік. Розмір земельної ділянки - 3.69 гектарів.

Установа максимального рівня безпеки, планове наповнення 1300 чоловік. Відбувають покарання засуджені за умисні особливо тяжкі злочини, а також особи, переведені з колоній середнього рівня безпеки за допущені злісні порушення режиму тримання, засуджені до довічного позбавлення волі.

При установі функціонує арештний дім (утримується в середньому до 15 засуджених). Установа виконує також функції слідчого ізолятора, планове наповнення якого до 800 чоловік. Установа розташована в м. Житомирі.

Установа побудована в 1914р. і до 2004р. виконувала функції тюрми. Будівництво тюрми почалося в 1907р. Місце для будівництва було обрано в болотистій місцевості на околиці міста, тому споруда зводилась на фундаменті опорних палів мореного дуба. Тримання спецконтингенту було одиночне і групове. В режимному корпусі установи нараховувалось 229 камер, які були призначені для відбування тюремного ув’язнення і тримання пересильних.

За час існування установа підпорядковувалась різним державним відомствам, а саме: НКВС СРСР, МДБ СРСР, МВС СРСР.

Підприємство установи виготовляє пружинні блоки різних типорозмірів для комплектації м’яких меблів. Виготовляються контейнери різних розмірів для твердих відходів, плитку тротуарну, секції залізобетонного паркану. Підприємство виготовляє залізобетонні люки для облаштування водогінних та каналізаційних колодязів на тротуарах. Є досвід в виготовленні інших металевих виробів для потреб міста.

В установі для проведення психокорекційної роботи, надання психологічної допомоги спецконтингенту функціонує сучасна кімната психоемоційного розвантаження, облаштування та технічне обладнання якої відповідає сучасним вимогам.

В установі діє загальноосвітній навчальний заклад , в якому крім засуджених до загальноосвітнього навчання залучені неповнолітні слідчозаарештовані. Учбовий клас, де навчаються неповнолітні, відповідає європейським вимогам.

Начальник тюрми Кудельський Володимир Вікторович.

Личные инструменты