Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Львівська виправна колонія (№48)

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

/ ПРАВО / ПЕРЕЧЕНЬ ПЕНИТЕНЦИАРНЫХ УЧРЕЖДЕНИЙ УКРАИНЫ /


Львівська виправна колонія (№48)

79017 м. Львів, вул. Хуторівська, 2, (032) 263-10-86

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ у Постанові від 31 серпня 2000 р. N 1367 звільнив від сплати податку за землю до бюджету за 2000 рік. Розмір земельної ділянки - 9.4 гектарів.

Колонія середнього рівня безпеки (для тримання чоловіків, засуд­жених на певний строк, які раніше відбували покарання у виді позбав­лення волі). Галузь виробництва - машинобудування. Установа ство­рена в 1946 р., спочатку існувала як дитяча виправна колонія. З 1958 р. проведено перепрофілювання в майстерні установи. З 1 квітня 1961 р. установа має суворий режим утримання. На базі установи працював науково-дослідний інститут по розробці нових технологій, що впро­ваджувались по всій Україні.

На даний час основними напрямами діяльності установи є вироб­ництво технічної продукції та товарів народного споживання. В уста­нові створено Львівський навчальний центр, в якому проводиться навчання засуджених за спеціальностями електрогазозварника, елек­тромонтера, верстатника широкого профілю, слюсаря-ремонтника, слюсаря-інструментальника, слюсаря з ремонту автомобілів.

Наказом ДДУПВП від 18.01.2000 р. № 16 установа перейменована у Львівську виправну колонію.

У різні роки установу очолювали:

М. І. Ісанін, М. М. Малахов, І. С. Бурков, О. В. Оскірко, О. М. Фролов, М. Ю. Галишич, Ю. А. Гандяк, Б. В. Вигнанець.

На даний час її очолює начальник виправної колонії Котик Олександр Миколайович.

Личные инструменты