Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Синельниківська виправна колонія (№94)

Материал из m-17.info

Версия от 22:25, 22 ноября 2009; 194.146.112.1 (Обсуждение)
(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Синельниківська виправна колонія (№94)

52543 с. Шахтне Синельниківського району Дніпропетровської області, тел. (0566) 241-56-29

У 1955 р. на території нинішнього селища Шахтарське почалися геологорозвідувальні роботи та знайдено поклади бурого вугілля а вже у 1956 р. створено містечко для шахтарів з об'єднання "Олександрія-вугілля" Кіровоградської області. У березні 1959 р. все будівництво передано у відомство МВС На його місці було заплановано створити жіночу колонію. Було завезено швейне обладнання та направлено для відбування покарання близько 200 жінок. Установа спеціалізувалася на пошитті спецодягу та білизни.

До дільниці колонії-поселення було переведено засуджених чоловіків, які працювали на будівництві колонії та селища для співробітників установи.

У вересні 1959 р. після амністії жіночий спецконтингент було звільнено, а в колонії залишилися лише чоловіки (колонія набуває статусу загального режиму).

У1964 р. колонії було надано статус виправної колонії суворого режиму для чоловіків. З цього часу будуються промислові корпуси, починається випуск продукції за державним замовленням (для автомобільної промисловості). Продовжує функціонувати швейне виробництво. Кількість засуджених у цей період сягає близько 3000 чоловік.

З 2004 р. Синельниківській виправній колонії присвоєно статус установи середнього рівня безпеки.

У різні роки установу очолювали: М. С. Каптелий, В. І. Соколов, О. О. Лавроненко, В. Г. Яременко, В. О. Шерепенко, О. О. Лавроненко, О. М. Машков, В. А. Липка, О. А. Бур-хан, В. М. Мелешко, О. І. Козич, О. В. Луценко, А. М. Величко.

На даний час її очолює начальник виправної колонії Коломоєць Сергій Іванович.

Личные инструменты