Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Київська СЗШ № 181 ІМ.І.КУДРІ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

/ ТЕРРИТОРИИ / ПЕРЕЧЕНЬ УЧЕБНЫХ ОРГАНИЗАЦИЙ УКРАИНЫ / Середні загальноосвітні школи м.Києва / Середні загальноосвітні школи Печерського району м.Києва /


Київська СЗШ № 181 ІМ.І.КУДРІ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Кудрі Івана вул., 22а

Директор Смирнова Марія Олександрівна

Cпеціалізована школа № 181 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Івана Кудрі.

Школа співпрацює зі школами Німеччини.

Адреса школи: м. Київ, вул. Івана Кудрі 22а.

Тел. (044)5291452; 5293344

Рік утворення закладу – 1963 рік.

Школа працює над проблемою:

Використання сучасних методів навчання, направлених на підвищення результативності педагогічної праці. Реалізація особистісно орієнтованого навчання, що забезпечує розвиток та саморозвиток особистості учня з урахуванням його індивідуальних особливостей. Формування гармонійно розвиненої особистості учня на основі родинного і національного виховання згідно з експериментальною програмою “Родинні цінності особистості в школі-родині великого міста”. Забезпечення духовного взаємозвўязку поколінь, виховання поваги до батьків, жінки-матері, культури та історії рідного народу. Створення глибокої духовної єдності у взаєминах учителя й учня як субўєктів життєдіяльності навчального закладу; розширення сфери неформального спілкування, побудованого на взаємній повазі, взаєморозумінні. З 1999 року в школі проходить експеримент “Ласкаво просимо у світ іноземних мов”. Також педагогічний колектив продовжує працювати над реалізацією ІV (узагальнючого) етапу дослідно-екпериментальної програми “Школа нової генерації - українська національна школа-родина”, що передбачає всебічне вивчення мікроклімату життєдіяльності школи через постійно діючий моніторинг, кількісний і якісний аналіз експериментального дослідження. У 2004-2005 навчальному році роботу було спрямовано на зростання результативності педагогічної праці, культури вчителів, що передбачає знання методики викладання в умовах розвиваючого та результативного навчання, реалізуючи концепцію сучасного навчання в Законі “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, в Концепції 12-річної загальної освіти, заходів виконання цільової програми “Вчитель”. Їх зміст був визначений на трьох рівнях: загальношкільному, колективному, індивідуальному. Робота була спрямована на розвўязання таких завдань:

- розкриття індивідуальних можливостей учителів; - сприяння їх самоосвіті; - виявлення, узагальнення і впровадження в практику педагогічного досвіду з шкільної навчальної програми.

Личные инструменты