Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Київська СЗШ № 75

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

/ ТЕРРИТОРИИ / ПЕРЕЧЕНЬ ШКОЛ Украины / Середні загальноосвітні школи м.Києва / Середні загальноосвітні школи Печерського району м.Києва /


Київська СЗШ № 75 Іванова Андрія вул., 11, Директор Ратушна Алла Миколаївна, Тел 280-27-28 280-11-57 280-22-88

Содержание

[править] Історія

Два століття тому у 1809 році в Бутишевому перевулку дерев’яний одноповерховий будинок потопав у буянні квітучого садка. То було Києво- Печерське приходське училище, що утворилось із нижчих класів Київського народного училища... Так починалася історія середньої загальноосвітньої школи № 75. Потім однокласне народне училище (1850 рік), далі двокласне (1894 рік), у роки революції – це навчальний заклад (1917 рік – школа прапорщиків,1918 рік – трудова школа, 1922 _ інтернат для учительських дітей, 1928 – 1930 рік – лік без і т. д.).

Дух освіти витав тут завжди.

З 1934 року – це загальноосвітня школа.

Титулярний радник Несторович (1809- 1831 роки), протоієрей Микільського військового шпиталю І.М. Масловський ( 1859- 1901), В.Д. Тищенко (1872-1904 роки), Надія Чапліна (1884-1894 роки), Марія та Тетяна Дроб’язки, О.О. Селецька та інші. Це неповний перелік педагогічних діячів, які вбачали своє покликання у віддачі часточки свого серця дітям.

[править] Сьогодення

Спеціалізована школа № 75 з поглибленим вивченням української мови та літератури є навчальним закладом І-ІІІ ступеня акредитації.

Школа має:

  • підготовчі курси” Умка ” для дітей 4-5 річного віку, у програмі якої є розвиваючі комп’ютерні ігри, скорочитання за авторською методикою В.Ф. Карпенко, математика з елементами розвитку логічного мислення, оздоровча гімнастика, англійська мова, психологічна служба для дітей та батьків ;  :
  • чотирирічну початкову школу з вивченням англійської мови та інформатики. Працюють гуртки хореографії, вокалу , спортивні секції, бальні та народні танці;
  • середню школу з вивченням інформатики та економіки;
  • старша школа має профільне навчання, а саме природничий напрямок. Здійснюється вивчення предметів менеджмент, економіка, підприємництво в дії, міжнародний ринок.

Школа співпрацює з вищими навчальними закладами. Зокрема, з Університетом економіки та права “Крок”, Університетом технології та дизайну, Київським педагогічним університетом імені Б.Грінченка, Тернопільською академією народного господарства.

Невипадково говорять, який керівник , такий і заклад . Наш молодий, але мудрий директор Алла Миколаївна Ратушна і є втіленням того тепла , доброти, яке панує у школі. Життєве кредо:” Все людство – сильна течія життя. Всі ми цілковито поєднані одне з одним та покликані не лише бути підхопленими, але й нести самим,... активно діяти і жити”.

Головна дійова особа освіти – вчитель. Сьогодення вимагає підготовки нової генерації педагогічних працівників, готових до творчої діяльності .

Педагогічний колектив школи – це творча, талановита, закохана у свою справу, інтелектуально – духовна родина. Він представлений кваліфікованим вчительським складом (35). Серед них 9 вчителів-методистів. Це Заєць Віра Іванівна – голова метод ’ обєднання вчитель української мови та літератури Печерського району, Стахова Людмила Ігнатівна – вчитель хімії, Зеленська Анастасія Петрівна – вчитель початкової школи, Василенко Ярослав Леонідович - вчитель історії, Любов Григорівна Чолій - вчитель математики та інші.

У школі розробляється і впроваджується науково - обгрунтована система педагогічної профорієнтації учнів.

Вчителі ЗНЗ №75 постійно відвідують науково-практичні конференції, педагогічні читання, семінари, виставки педагогічних ідей для поширення кращого педагогічного досвіду.

Вчителі школи проходять навчання щодо оволодіння комп”ютерною технікою та сучасними інформаційними технологіями. Для покращення педагогічної майстерності група вчителів проходить навчання на курсах “INTEL- навчання для майбутнього”.

Варто відзначити професіоналізм та компетентність педагогічного колективу, який займається також експериментальною роботою. На даний час вчителі займаються апробацією електронних підручників навчального призначення з різних предметів. З метою зміцнення матеріально-технічної бази школи та вирішення окремих соціальних питань створено благодійний фонд “ Нове покоління міста Києва” при навчальному закладі.

[править] Міжнародні зв’язки

Наша школа працює над встановленням та підтримкою партнерських зв’язків:

  • з Англією (заклад-партнер : Europa School of English).

Завдяки цим партнерським зв’язкам відбувається електронне листування між учнями та обмін учнями. Учениця 11-А класу навчається в Англії.

  • з Міжнародною організацією “Молодь за взаєморозуміння” , яка запропонувала навчально-освітні програми для учнів 9-11 класів на 2005-2006 р. “Академічний рік у США”, “Академічний рік у Європі”.

Метою проекту є вдосконалення володіння іноземними мовами (або вивчення ще однієї мови); це шанс розвинути свою особистість, навчитися самостійності, відповідальності; знайти нових друзів. Згідно цієї програми в нашій школі навчаються учениці з Німеччини Екель Лідія та Кухельман Мона, а також учениця з Америки Ченел Емілі.

[править] Партнерські зв’язки з сільською школою

Середня школа № 75 Печерського району м. Києва підтримувала партнерські зв’язки з Пологівською сільською школою ( Київська обл., Васильківський р-н, с. Пологи).

На сьогодні навчальний заклад підтримує партнерські зв’язки з Вересоцькою сільською школою ( Чернігівська обл., Куликівський р-н, с. Вересоч). ЗНЗ № 75 є родинною школою, тому логічним є підтримування зв’язків з Вересоцькою школою. Одним із видів партнерських зв’язків є методична допомога сільській школі, взаємовідвідування педрад, проведення спільних свят, екскурсій, допомога в організації літнього відпочинку сільської школи.

Личные инструменты