Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Принципи захисту в провадженні за КпАП України

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

ПРАВО / Право Украинской ССР / Адміністративні правопорушення /


Процесуальні дії та наслідки.

  1. На 8-й день після складання постанови спрямувати скаргу про відсутність події правопорушення до начальника районного відділу.
  2. На 8-й день після отримання відмовної відповіді спрямувати скаргу про відсутність події правопорушення до начальника обласного відділу.
  3. На 8-й день після отримання відмовної відповіді спрямувати скаргу про відсутність події правопорушення до МВС України.
3.1. Суть дій складається в продовженні провадження на строк більше 3-х місяців.
3.2. Стягнення не може бути накладено піcля збігу зазначеного строку за ст.38 КпАП України.

4. На 8-й день після отримання відповіді з МВС України спрямувати скаргу до суду про скасування постанови про адміністративне правопорушення за відсутністю події правопорушення за збігом 3-х місячного строку (з клопотанням про поновлення строку). 5. Після оголошення постанови суду спрямувати апеляційну скаргу до апеляційного суду про неповноту судового рішення стосовно не відображення всіх обставин підтверджуючих відсутність події правопорушення. 6. Після оголошення постанови Апеляційного суду спрямувати касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України про неповноту судового рішення стосовно не відображення всіх обставин підтверджуючих відсутність події правопорушення.

Личные инструменты