Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Самбірська виховна колонія

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

/ ПРАВО / ПЕРЕЧЕНЬ ПЕНИТЕНЦИАРНЫХ УЧРЕЖДЕНИЙ УКРАИНЫ /


Самбірська виховна колонія

81400 м. Самбір Львівської області, вул. І. Франка, 4, (032) 363-31-72

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ у Постанові від 31 серпня 2000 р. N 1367 звільнив від сплати податку за землю до бюджету за 2000 рік. Розмір земельної ділянки - 0.68 гектарів.

Галузь виробництва - машинобудування. У 1905 р. в центрі м. Сам-бора постав такий заклад, як тюрма. Поруч знаходилось триповерхове приміщення суду, в якому в даний час знаходиться соціально-психоло­гічний факультет Дрогобицького державного педагогічного універси­тету ім. І. Франка. За часів радянської влади в до- і післявоєнні роки в установі утримувались політв'язні.

10 лютого 1956 р. Самбірську тюрму політв'язнів реорганізовано в колонію для неповнолітніх. У 1969 р. за межами охоронюваної зони збудовано новий адміністративний корпус, а адміністративний кор­пус, що знаходився в охоронюваній зоні обладнано під їдальню для спецконтингенту. Виробничі цехи знахо­дились в підвалах. Загальна площа колонії була втричі меншою від тепе­рішньої. Реконструкцію виробничих корпусів проведено в 1972-1980 рр. Понад 30 років при колонії існує шко­ла II—III ступенів. На території колонії у 1972 р. відкрито професійно-технічне училище, діяльність якого спрямована на оволодіння засудженими робітничих спеціальностей. Для сприяння позитивним виховним процесам та змінам в особистості засуджених в установі оформлено "Духовну світлицю", релігійне виховання проводиться під патронатом архієпископа Львівського і Галицького Августина.

У різні роки установу очолювали:

М. А. Мельников, В. П. Мусін, О. Г. Явлінський, О. Ф. Ринденко, Г. А. Підопригора, І. О. Боголєпов, Л. А. Клюс.

Наданий час її очолює начальник виховної колонії Капустенський Юрій Юрійович.

Личные инструменты