Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Солонянський навчальний центр № 21

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

/ ТЕРРИТОРИИ / ПЕРЕЧЕНЬ УЧЕБНЫХ ОРГАНИЗАЦИЙ УКРАИНЫ / Навчальні центри в установах виконання покарань Дніпропетровської області /


Державна форма власності, ІІ рівень атестації

52406, Дніпропетровська обл., Солонянський район, С.Аполлонівка, військове містечко

тел.(05669) 55-4-97

У відповідності до Наказу № 221/44 19.03.2004 МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ та ДЕРЖАВНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ

Галузі

 Будівництво, Промисловість
 Обсяги набору (державне замовлення)
   Професії 	Рік                     К-сть місць
   Електрогазозварник 	2010       -       40
   Муляр 	2010       -       40
   Токар 	2010       -       40
   Штукатур 	      -      

Історична довідка про навчальний заклад

Солонянський навчальний центр №21 знаходиться в с. Аполлонівка Солонянського району Дніпропетровської області. Створений при Солонянській виправній колонії №21. Є державним професійно - технічним навчальним закладом ІІ рівня атестаційного рівня. Солонянський НЦ №21 забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно – технічної освіти, здійснює первинну професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників з числа осіб засуджених в місцях позбавлення волі.

Центр створений згідно з наказом Міністерства освіти і науки України та Державного департаменту України з питань виконання покарань від 19.03.2004 № 221/44. Центр є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунок в органах Державного казначейства, штамп та печатку із зображенням Державного Гербу України і своєю назвою.

Солонянський НЦ №21 діє на підставі статуту, який розроблений відповідно до законодавства України, Положення про професійно – технічний навчальний заклад, Положення про навчальний центр при установі виконання покарань.

Професійно – технічна освіта у центрі здійснюється за змінною формою навчання без відриву від виробництва. Після завершення навчання слухачам присвоюється кваліфікація з набутої професії відповідного розряду та видається свідоцтво.

В квітні 2004 року керівництвом СВК №21 були виділені приміщення, необхідні для створення Солонянського НЦ №21. Він розташований в двох приміщеннях загальною площею 550,29 м2.

В одному із приміщень знаходиться навчальний корпус, де розташовані 4 навчальні кабінети, бібліотека, інструментальна комора та 2 службових кабінети. В другому приміщенні знаходяться 4 навчальні майстерні.

Педагогічний колектив Солонянського НЦ №21 постійно працює над створенням та покращенням навчально – матеріальної бази. Адміністрація СВК №21 надає можливість педагогічному колективу та слухачам використовувати виробниче обладнання, кабінети, лабораторії, майстерні, технічну документацію, необхідну для виконання навчальних програм та відповідних завдань. В навчальному центрі є бібліотека. Загальний бібліотечний фонд становить 990 примірників. Навчальний центр підключений до мережі Internet. Для здіснення професійного та загально – професійного навчання в Солонянському НЦ №21 працюють викладачі та майстри виробничого навчання, які мають відповідну освіту та кваліфікацію.

Фінансування Солонянського НЦ №21 здійснюється Міністерством освіти і науки України згідно програми 221140 «підготовка робітничих кадрів у професійно – технічних навчальних закладах соціальної реабілітації» та Державним департаментом України з питань виконання покарань згідно програми КПИВ 6071090 «Підготовка робітничих кадрів у професійно – навчальних закладах соціальної реабілітації при установах виконання покарань».

Постійним замовником кадрів Солонянського НЦ №21 є СВК №21, яка забезпечує працевлаштування випускників навчального центру.

Солонянський НЦ №21 підпорядкований Міністерству освіти і науки України, Головному управлінню освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Державному департаменту України з питань виконання покарань, Управлінню Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області.

Солонянський НЦ №21 внесений Державним комітетом статистики України до Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України ЄДРПОУ від 07.05.2004 р. № 3696. У 2008 р. 30.05.2008 замінено на №9579.

- Стратегічна мета Солонянського НЦ №21 складається зі слідуючого :

Забезпечення реалізації права засуджених на здобуття професії відповідно до покликань, інтересів і здібностей з метою поліпшення їх адаптації після звільнення з місць позбавлення волі.

Створення системи забезпечення якості професійно – технічної освіти з організацією навчального процесу на євро інтеграцію.

Впровадження в навчальний процес інформаційно – комунікативних та інноваційних технологій.

Планомірно займатися навчально – виробничою, навчально – виховною, навчально – методичною, фінансово – господарською та навчально – комерційною діяльностями.

Забезпечення заходів з охорони праці слухачів та працівників.

Забезпечення належної якості професійного навчання слухачів.

Умови вступу

До Солонянського навчального центру №21 приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які відбувають покарання в СВК №21, мають повну чи іншу освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями.

Громадяни України користуються рівними правами при вступі до професійно – технічного закладу відповідно до своїх здібностей та нахилів. Обмеження допускаються за медичними показниками і показниками, що визначаються Кабінетом Міністрів України. Іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах при вступі до професійно – технічного навчального закладу користуються рівними правами з громадянами України. Права інших іноземців на здобуття професійно – технічної освіти регулюються чинним законодавством або міжнародними договорами України.

Прийом до професійно – технічного навчального закладу здійснює приймальна комісія. Очолює комісію директор СНЦ №21.

Приймальна комісія проводить із вступниками бесіди з питань вибору професії або спеціальності, умов навчання.

Правила прийому до Солонянського навчального центру №21 своєчасно доводяться до відома вступників через інформаційні стенди.

СНЦ №21 проводить прийом учнів за слідуючими професіями :

- електрогазозварник ;
- токар ;
- муляр;штукатур.

Освітній рівень – повна загальна середня освіта.

Термін навчання – 1 рік

Прийом учнів без вступних випробувань, за результатами співбесіди

Вікові обмеження : 55 років.

Прийом до навчального закладу проводиться з 01.05. по 25.08.

Вступники подають особисто заяву про вступ до СНЦ №21 із зазначенням обраної професії, до якої додають :

- медичну довідку;
- копію документа про освіту.

Зарахування до СНЦ №21 оформляється протоколом приймальної комісії і затверджується наказом директора.

Зарахування проводиться не пізніше ніж за 5 днів до початку занять. Рішення приймальної комісії своєчасно доводяться до відома вступників.

Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені при цьому місця проводиться додаткове зарахування. Особи, які не зараховані до Солонянського навчального центру, а також тим, що без поважних причин не приступили зо занять, повертаються документи не пізніше п’яти днів із дня прийняття рішення.

Умови навчання

В Солонянському навчальному центрі №21 створені необхідні умови для підготовки висококваліфікованих спеціалістів по трьом професіям :

- електрогазозварник ;
- токар ;
- муляр;штукатур.

В закладі створена достатня навчально – матеріальна база, яка дає можливість слухачам оволодіти вибраною професією. Термін навчання – 1 рік. Професійно – технічна освіта в СНЦ №21 здійснюється за вечірньою формою навчання без відриву від виробництва.

В навчальному центрі працюють факультативи з предметів професійно – теоретичної підготовки, де слухачі мають можливість отримати більш поглиблені та додаткові знання.

Після закінчення навчання слухачам присвоюється кваліфікація з набутої професії та видається свідоцтво.

Дозвілля

Враховуючи специфіку закладу, організація та проведення дозвілля не входить в обов’язки Солонянського навчального центру №21.


Личные инструменты